top of page
 • Kargo ücreti ne kadar ?
  www.yazigen.com sitemizden yapacağınız alışverişlerde 0-150 TL arası alışverişlerinizde 8 TLkargo ücreti uygulanmaktadır. 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır. Ayrıca satınaldığınız ürünleri mağazamızdan kargo ücreti ödemeden teslim alabilirsiniz.
 • Kargom ne zaman ulaşır ?
  Mesai günleri içerisinde 10:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilir. 10:00 sonrası verdiğiniz siparişler sonraki mesai günü kargoya verilir. Adrese teslimat seçeneğinde siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firmaları aracılığıyla 1-4 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Merkeze uzak teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.
 • Kapıda ödeme seçeneği var mı?
  Sitemizden yapılan alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği yoktur.
 • Siparişimdeki ürün veya ürünleri nasıl iade edebilirim?
  www.yazigen.com üzerinden satın aldığınız her ürünü, teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Satın aldığınız ürünün tahrip edilmemiş, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir. İade edilecek ürünlerin mutlaka ürün faturasının orijinali ile birlikte teslimi gerekmektedir. Paketinizi herhangi bir Aras Kargo şubesi aracılığı ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderebilirsiniz. Diğer tüm kargo şirketleriyle yapılan iadelerde, kargo ücreti müşteriye aittir.
bottom of page